Preview Mode Links will not work in preview mode

Autotund | Geenius.ee

Mar 29, 2024

Seekord on stuudiosse taas Raiko Ausmees Masinawärgist, kes teeb ülevaate, kuidas meil mootorispordis läheb. Ja tundub, et läheb hästi. Ott Tänakut teavad kõik, aga tegelikult käib erinevates sarjades kõva andmine ja eestlased on saanud mitmel pool jala ukse vahele. 

Aga räägime ka värskest nimekirjast, kus...


Mar 22, 2024

Nädala sündmuste puhul jäi Tarmole silma politsei veider lahendus konfiskeeritud radaripüüdjate osas ja Martinile üks väga oluline statistika, mida riik meile endale sobivalt serveerib. Me ei ole rahul.

Lisaks räägime selle hooaja suverehvide testitulemustest, auto ostmisest internetist ja sellest, kas tanklas...


Mar 18, 2024

Saate põhiteema on transpordiameti sõidueksamid, mille puhul avaandmete analüüs näitab, et hämmastavalt palju oleneb läbimine sellest, millise eksamineerija juurde satud. Kuidas see on võimalik ja mida arvab asjast transpordiamet ning spetsialisid?

Põgusalt räägime ka "Ferrari" filmi autodest, mille...


Mar 8, 2024

Lekkivatest voolikutest moodsal ajal pääseme? Tahaks loota, sest Tarmo pidi taas tegelema väga tüütu kütuselekkega. Martin jällegi mõtleb, kas trahvimäärade tõstmine elu ohtlikumaks ei tee?

Järjekordne elektriauto saab ootamatult ka sisepõlemismootoriga versiooni, naistepäev on üks ohtlik värk ja...


Mar 1, 2024

Tahtsime rääkida tegelikult lausa kolmest väga olulisest Volkswagenist, aga õnneks napilt enne saadetud meenus üks tõsiasi, mis oleks võinud lõppeda meile väga valusalt. Aga uue Tiguani ja ID.7 võtame küll juppideks.

Lisaks uuest Renault 5 retroautost, Elon Muski "geniaalsest" ideest ja kurvast tõdemusest,...