Preview Mode Links will not work in preview mode

Autotund | Geenius.ee

Jul 12, 2024

Viimastel nädalatel on meedias ilmunud mitmeid lugusid elektriautode kohta, mis ühel või teisel viisil toovad välja erinevaid probleeme. Üks neist ka meie sulest, kus uurisime, kas Saksamaa ja teiste riikide tehnoülevaatuste statistika väga kehvad tulemused elektriautodel on suur probleem?

Aga muidugi mitte...


Jul 5, 2024

Juuli esimeses Autotunnis võtame läbi mõned olulised kommunaalteemad, millest üks on Otepääle tehtud liikluslahendus, mis tekitab rohkem küsimusi kui annab vastuseid.

Rootslased sõitsid väga kiiresti autoga ja Tarmo on moodsa tehnikaga hädas. 

Mis veel, seda kuula juba ise. Saatejuhid on Martin Mets ja Tarmo...


Jun 28, 2024

Saatekülaline Sulev Ladva jagab oma kogemusi show-rallilt Drivestonia, kus Eesti teedel läbisid kiired ja veel kiiremad autod üle 600 kilomeetri, millest osa oli ka ilma kiiruspiiranguteta.

Vana Le Mansi hundina teeb Sulev ka tagasivaate selle aasta olulisematele seikadele ning eelvaate 29.06 startivale Spa...


Jun 22, 2024

Tarmo osales autooksjonil, mille ta võitis ja ei võitnud ka. Muidugi vaatame lähemalt uut Bugatti Tourbilloni, mis viib kõik täiesti uuele tasemele.

Muidugi on ka "kommunaaluudiste" plokk, kus vaatame teede-ehitust ja riigilõive. Aga lisaks ka Nissan Leafi akude hinda.

Stuudios on Tarmo Tähepõld ja Martin Mets...


Jun 14, 2024

Seekordne saade jaguneb põhimõtteliselt kaheks, kus esimeses pooles läbime mitu olulist "kommunaaluudist", mis puudutavad meid kõik ning teises pooles saate kuulata, kuidas toimib "käigukastiga" Ioniq 5 N või milliseid elamusi pakub 950-hobujõuline Taycan Turbo S.

Ahjaa, Tarmo läbis raske kadalipu nimega...