Preview Mode Links will not work in preview mode

Autotund | Geenius.ee

Jun 17, 2022

Stuudios on üle pika aja Peeter Koppel, kellega võtame põhjalikult ette hinnatõusu teemad, mis puudutavad autoomanikke- ja huvilis: kütusehind, autode hind ja muud hinnad.

Lisaks ka toredamatel teemadel, nagu Peeter Koppeli sõidukogemused, unistuste autod ja üldisem autojutt.

Saatejuht on Tarmo Tähepõld...


Jun 13, 2022

Autotunnis viskame pilgu autoteeninduste maailma, kus margiesinduses on hinnad kerkinud kohati juba saja euroni töötunni eest. Millest selline hind tekib?

Lisaks veel CityBee uuest hinnastamisest, parkimistrahvidest, Ülemiste autokogunemistest ja eestlasest Le Mansis. Proovisõidus põgusalt elektriline Ford Mustang...


Jun 3, 2022

Eriti arvestades kütusehindu, millest me ka räägime. Naljakat ei ole seal midagi. Samuti tulevad jutuks kiiruskaamerad, mida omavalitsused paigaldada ei taha ning autode hinnad ja meie mees Le Mans'is.

Saatejuhid on Tarmo Tähepõld ja Martin Mets Geeniuse uudisteportaalist.


May 27, 2022

Saate fookusteemaks on taas elektriautod. Kui mõned prognoosid räägivad 10 aasta pärast kuni 100 000 elektriautost, siis kuidas on selleks valmis meie elektrivõrk? Kohal on Kert Pääbo Enefit Voltist ja Rasmus Armas Elektrilevist.

Lisaks räägime ülevaatuspunktidesse tulevatest lisakaameratest, maailma...


May 13, 2022

Uues Autotunnis vaatame, mida tähendavad kärped teehoolduses, kui pikki garantiiaegu Eestis autodele pakutakse, kui vägevad autode kogunemised meil on ja miks see praamisõit nii kallis on?!

Lisaks veel jaburalt võimas Cadillac, uus Phantom ning näpuotsaga veel muudki.

Saatejuhid on Martin Mets ja Tarmo Tähepõld...