Preview Mode Links will not work in preview mode

Autotund | Geenius.ee

Jun 22, 2024

Tarmo osales autooksjonil, mille ta võitis ja ei võitnud ka. Muidugi vaatame lähemalt uut Bugatti Tourbilloni, mis viib kõik täiesti uuele tasemele.

Muidugi on ka "kommunaaluudiste" plokk, kus vaatame teede-ehitust ja riigilõive. Aga lisaks ka Nissan Leafi akude hinda.

Stuudios on Tarmo Tähepõld ja Martin Mets...


Jun 14, 2024

Seekordne saade jaguneb põhimõtteliselt kaheks, kus esimeses pooles läbime mitu olulist "kommunaaluudist", mis puudutavad meid kõik ning teises pooles saate kuulata, kuidas toimib "käigukastiga" Ioniq 5 N või milliseid elamusi pakub 950-hobujõuline Taycan Turbo S.

Ahjaa, Tarmo läbis raske kadalipu nimega...


Jun 7, 2024

Stuudios on seekord külas Margus Kastein, kes on Inbanki Balti äride juht ning juhatuse liige ja seotud ka Mobirega. Seega on tal väga hea ülevaade nii kasutatud autode kui ka uute autode turust.

Kas hobiautot on mõtet laenuga osta? Milline on seis turul enne automaksu ning üldine sissevaade automüügi...


May 31, 2024

Täna võtame ette uue Autoleht Ekstra,  kus ilmus muidugi ka edetabel. Ritta sai 30+9 kasutatud autot hinnakklassis kunni 10 000, kuni 20 000 ja kuni 30 000 eurot. 

Aga lisaks mõõtsime ka hobiautode kütusekulu, käisime mitmel seiklusel ja panime Peeter Koppeli Maserati rooli.

Hästi veidi ka liiklusest, automaksust...


May 24, 2024

Selles saates on kaks teemat, aga see-eest suured ja põhjalikud ning selleks on appi tulnud Raiko Ausmees Masinawärgist ja off-roadi spetsialist ning Eesti autospordi liidu 4x4 komitee liige Tormi Tamm.

Kõigepealt võtame kokku hooaja esimese ja väga suurelt ette võetud Open Tracki rajapäeva Porsche Ringil...