Preview Mode Links will not work in preview mode

Autotund | Geenius.ee

Mar 17, 2023

Tarmo räägib, KUI hea sõidupäev tal oli ja miks. Martin arutleb, kas uus (võimalik) koalitsioon neljarealisi ehitab. 

Lisaks uuest Volkswageni elektriautost, mis sihib mõistlikku hinda. Aga kõige suurem teema on Solaride 2 ehk tudengite päikeseauto. Uus disain, uus tehnoloogia ja uus katse. Kuulake ja aidake...


Mar 10, 2023

Me tegime võidusõidu! Aga võitja polnud mitte see, kes lihtsalt kõige varem, vaid ka kõige soodsamalt kohale jõuab. Bensiin vs pistikhübriid vs elektriauto.

Lisaks panime müüki 1000-eurosed autod, sõitsime uue Hyundai Ioniq 6 sedaaniga ja uuenenud Toyota Corollaga.

Stuudios on Tarmo Tähepõld, Margus Pipar ja...


Mar 3, 2023

Selles Autotunnis klaarime eelmisest saatest üles jäänud võla ja Tarmo räägib ära, kus ja miks ta jälle reisil käis.

Teine suurem teema on meie soodsate maasturite test. Kolm autot, millega julgeb päriselt natuke karmimatesse kohtadesse ronida ja need kõik maksavad vähem kui 30 000 eurot. 

Siis veel algavast...


Feb 23, 2023

Uues episoodis läheme me kõigepealt korralikult vaidlema, et kas ja mida üldse riik peaks tegema, et me saaksime kenasti 2035 kõik elektriautodega sõita.

Lisaks pakkus Tarmo oma (emotsionaalselt) kallist isiklikku autot Bolt Drive platvormile rendile ja sai pakkumise, mis tekitas rohkem küsimusi, kui...


Feb 17, 2023

Seekord võtame põhjalikult ette meie 1000-euroste autode katse. Kuidas meie pea pool aastat on möödunud, mis on õppetunnid ja kuidas on üldse seis selliste autode turul. Vaatame ka minevikku, kui samasugune katse sai tehtud 500 ja 800 eurot maksvate autodega.

Stuudios on Tarmo Tähepõld, Kristjan Ojang ja Margus...