Preview Mode Links will not work in preview mode

Autotund | Geenius.ee

May 31, 2024

Täna võtame ette uue Autoleht Ekstra,  kus ilmus muidugi ka edetabel. Ritta sai 30+9 kasutatud autot hinnakklassis kunni 10 000, kuni 20 000 ja kuni 30 000 eurot. 

Aga lisaks mõõtsime ka hobiautode kütusekulu, käisime mitmel seiklusel ja panime Peeter Koppeli Maserati rooli.

Hästi veidi ka liiklusest, automaksust...


May 24, 2024

Selles saates on kaks teemat, aga see-eest suured ja põhjalikud ning selleks on appi tulnud Raiko Ausmees Masinawärgist ja off-roadi spetsialist ning Eesti autospordi liidu 4x4 komitee liige Tormi Tamm.

Kõigepealt võtame kokku hooaja esimese ja väga suurelt ette võetud Open Tracki rajapäeva Porsche Ringil...


May 17, 2024

Päike paistab, ilm on hea ja seetõttu oleme positiivses meeleolus ja viriseme pigem vähem. Aga mõned asjad, mis maailmas valesti, võtame siiski ette. Näiteks start-stop süsteemi.

Käime kiirelt ka sõitmas ning menüüs on Kia EV9, Citroen Berlingo, Renault Austral ja Škoda Kodiaq. Kõik väga mõistliku hinnaga...


May 10, 2024

Selles saates on teemaks üks rõõmus sündumus. Autogeeniuse portaal sai seitsme aastaseks ja sellega seoses vaatame, mis tehtud ja kuidas see sündis. 

Edasi läheb tõsisemaks, sest teemaks tuleb nii kindlustuse hinnatõus, uus lähenemine automaksule ning üldine auto omamise hinnatõus. Meil on numbrid!

Ja nagu...


May 3, 2024

Seekord on saates ainult üks, aga see-eest väga põhjalik teema. Liikluspsühholoog Inna Gorislavskaja vastab meie küsimustele ja teema saab põhimõtteliselt kokku võtta, et miks me oleme sellised nagu me oleme?

Miks suvekuudel liiklus ohtlikum on? Kas kõik üldse on võimelised normaalselt liiklema? Kuidas...