Preview Mode Links will not work in preview mode

Autotund | Geenius.ee

Sep 26, 2023

Autotund tegeleb seekord päris kalliste teemadega. Margus Pipar ajas kokku kolm haruldast ja päris hinnalist sportsedaani 1990ndatest, mida kõiki ühendab DTM. Ja mitte lihtsalt ei ajanud kokku, vaid sõitis ka! Opel Omega Evolution 500, manuaalkastiga Audi V8 ja Mercedes-Benz 190 E 2.3-16.

Tarmo sai omale 24 tunniks...


Sep 14, 2023

Stuudiokülaliseks on Eesti Open Track rajapäevade üks asutaja ning autoentusiast Peep Pihotalo, kes on külastanud kümneid erinevaid Euroopa ringradu ning Nürburgringil aastatega läbinud pea 2000 ringi. 

Millal minna, palju maksab, mida arvestama peab, millised on lemmikrajad? Need ja paljud teised küsimused...


Sep 8, 2023

Autotund läks stuudiost välja ning pani oma mikrofoni püsti Eesti suurima autonäituse epitsentris. Lindistame saadet Motorhome.ee suurest Frankia matkaautost ning räägime, mis näitusel silma hakkas.

Lisaks veel Tallinna järjekordsest eksperimendist liikluskorraldusega ja jube veidrast mupo...


Aug 31, 2023

Saatejuhid Tarmo Tähepõld ja Martin Mets arutavad, kas Leedu on parem kui Eesti või hoopis Poola? Ja kuhu jääb Läti? Tarmol läks ametlikult rattateel seisuks bussijuhiga, aga sellest pole hullu, sest see nädal avalikustati uus Alfa Romeo! 

Lisaks - kas 23 miljonit uue Rolls-Royce'i eest on mõistlik? Ja siis...


Aug 25, 2023

Kas bussirajal sõitmine on okei? Oleneb. Kas automaksu petitsioon esitas mõistliku küsimuse? Ei.

Pikemad teemad käsitlevad aga toredamaid asju: kuidas Margus omale oksjonilt vägeva Audi ostis, kuidas Saksamaa mõistuse pähe võttis ja lisaks kaks proovisõitu. Üks on Honda veidra nimega uus elektriauto ja teine,...