Preview Mode Links will not work in preview mode

Autotund | Geenius.ee

Jun 28, 2024

Saatekülaline Sulev Ladva jagab oma kogemusi show-rallilt Drivestonia, kus Eesti teedel läbisid kiired ja veel kiiremad autod üle 600 kilomeetri, millest osa oli ka ilma kiiruspiiranguteta.

Vana Le Mansi hundina teeb Sulev ka tagasivaate selle aasta olulisematele seikadele ning eelvaate 29.06 startivale Spa...


Jun 22, 2024

Tarmo osales autooksjonil, mille ta võitis ja ei võitnud ka. Muidugi vaatame lähemalt uut Bugatti Tourbilloni, mis viib kõik täiesti uuele tasemele.

Muidugi on ka "kommunaaluudiste" plokk, kus vaatame teede-ehitust ja riigilõive. Aga lisaks ka Nissan Leafi akude hinda.

Stuudios on Tarmo Tähepõld ja Martin Mets...


Jun 14, 2024

Seekordne saade jaguneb põhimõtteliselt kaheks, kus esimeses pooles läbime mitu olulist "kommunaaluudist", mis puudutavad meid kõik ning teises pooles saate kuulata, kuidas toimib "käigukastiga" Ioniq 5 N või milliseid elamusi pakub 950-hobujõuline Taycan Turbo S.

Ahjaa, Tarmo läbis raske kadalipu nimega...


Jun 7, 2024

Stuudios on seekord külas Margus Kastein, kes on Inbanki Balti äride juht ning juhatuse liige ja seotud ka Mobirega. Seega on tal väga hea ülevaade nii kasutatud autode kui ka uute autode turust.

Kas hobiautot on mõtet laenuga osta? Milline on seis turul enne automaksu ning üldine sissevaade automüügi...