Preview Mode Links will not work in preview mode

Autotund | Geenius.ee

Sep 28, 2022

Autotunnis räägime suure paanikaga saabunud ja seejärel vaikselt kadunud biolisandiga kütustest. On meil neid üldse veel?

Räägime ka meie uuest edetabelist, kus reastasime uued Eestis müüdavad maasturid, aga fookusega just maastikuvõimekusele. Enamjaolt.

Lisaks kriisitanklatest, lollidest tarkadest...


Sep 20, 2022

Seekord on kavas reisisaade. Tarmo veetis nädala Los Angeleses ja tegi ainult autoasju: inimesed, sõidud, muuseumid ja autokohtumised. Praktilist reisinõu saab ka. Ja seda, kuidas rentida omale soodsalt BMW kabriolett.

Saatejuhid on Tarmo Tähepõld ja Eleen Änilane Geeniuse uudisteportaalist.


Aug 31, 2022

Selles saates on suuremaid teemasid lausa mitu. Kristjan Ojang räägib, millin valu või võlu on läbida 20 päevaga 6200 km vana Lada roolis.

Sama reisi raames külastati ka Soome hot-rodi ehitajaid ja tekkis küsimus, et miks Soomes see nii levinud on, aga Eestis mitte. Kas asi seadustes või rahas?

Tarmo käis...


Aug 24, 2022

Seekordses Autotunnis käime põhjalikult üle juhtumi, mis veebis palju vastuolusid tekitas. Maanteel (põhjendamatult) aeglaselt sõitnud politseiauto trahvis esimest möödasõitjat. Miks?

Lisaks veel häirekeskuse õnnelikult lõppenud eksimusest, õlivardast, Hispaania rendiautodest ja Monterey...


Aug 10, 2022

Seekordses Autotunnis võtame läbi mitmed olulised teemad nagu näiteks jalanõud, Lamborghini NFT'd, keskmise kiiruse kaamerad, automüügi ja haagissuvilaga sõitmise. Ja üht-teist vast veel.

Saatejuhid on Tarmo Tähepõld ja Martin Mets Geeniuse uudisteportaalist.