Preview Mode Links will not work in preview mode

Autotund | Geenius.ee

Dec 29, 2021

Aasta viimases Autotunnis teeme tagasivaate vägagi turbulentsele aastale. Kes võitis, kes kaotas? Mis oli hästi ja mis halvasti? Saade seekord ka tavapärasest natuke pikem!

Saatejuhid on Tarmo Tähepõld ja Kristjan Ojang Geeniuse uudisteportaalist.


Dec 27, 2021

Saates võtame ette järjeloo kehvade mootorite teemal. Margus Pipar valis välja veel 11 mootorit, mis on päris tuntud oma nadi inseneeria poolest ning võivad omanikele väga suuri arveid tuua.

Lisaks sõitsime Volvo esimese elektriautoga, räägime sõjaeelsetest liiklusõnnetustest ning rattast, mis auto alt...


Dec 17, 2021

Kuidas võiks autode laadimine toimuda tulevikus? Kui kiiresti ja milliste lahendustega? Stuudios on Enefit Volti äriarendujuht Kert Pääbo, kes tutvustab tulevikulahendusi ning räägib, kuidas elektriauto võib olla ka väike elektrijaam ja omanikule tulu toota. 
 
Lisaks: trahvid lähevad suuremaks, Toyota...


Dec 10, 2021

Saates on külas LaitseRallyPark'i turundus- ja müügijuht Tõnu Korrol, kes räägib 10. detsembril uksed avavast Automajast. Multifunktsionaalse hoone peamine tõmbenumber on muidugi ligi poolesajast autost koosnev kollektsioon.

Saates veel Eesti superautode müügist, kehvadest mootoritest ja proovisõidud Kia...


Dec 6, 2021

Stuudiokülaliseks on Renè Levoll, kelle sulest ilmus värskelt raamat nimega "Automotokroonika. Tsaariaeg." Tegemist on väga põhjaliku ülevaatega Eesti autondusest kuni 1. maailmasõjani. Millega sõideti, kuidas sõideti ja mis selle kõige kaasnes. Räägime autoriga autodest ja raamatust.

Saates veel...