Preview Mode Links will not work in preview mode

Autotund | Geenius.ee

Sep 18, 2020

Külaliseks on tehnoloogiaajakirjanik Glen Pilvre, kes testis kahte mootorratast. Üks on maailma suurima mootoriga seeriatootmises olev tsikkel Triumph Rocket 3 R ja teiseks sama raju Ducati Diavel.

Saates veel:

- mis asi on Lucid Air?
- elektriautode ostutoetus naaseb
- Maserati tõuseb lõpuks tuhast?
- kas...


Sep 9, 2020

Tarmo käis karmil karantiiniajal Poolas, kus paduvihmasel Silesiaring rajal oli vaja kiiresti sõita väga paljude erinevate Porsche GTS mudelitega. Lisaks põgus proovisõit elektrimootoriga BMW X5ga.

Saates veel:
- Rally Estonia õnnestuski!
- uute autode müük langes, aga mis on põhjus?
- Kuivastu praamisaba osas...


Sep 2, 2020

Seekordne saade sai eriti eriline, kuna nädalavahetusel oli meie proovisõidus kaks Bentleyt - kabriolett, millel W12 mootor ja kupee, millel kapoti all V8. Püüdsime leida vastust, mis painab meid kõiki - kumma peaks ostma?

Saates veel:
- teaduslikud põhjendused, miks lapsed ei käitu liikluses loogiliselt
- miks...


Aug 26, 2020

Seekord tegime kaks korda pikema saate, et võtta kokku kõik see, mis hetkel toimub Eesti elektriautode turul, natuke vaatame maailma ning räägime viimase aja proovisõitudest - Honda e, Peugeot e-208, Porsche Taycan, Renault Zoe ja mitmed teised.

Saates on ka natuke sisepõlemist:

- Tarmo avastas lõpuks...


Aug 12, 2020

Saates on külas Martin Harak, kes on "Talendid rajale" sarja ellukutsuja ja projekti juht. Tegemist on lastele ja noortele mõeldud kardisarjaga, kus osalemiseks ei pea olema oma karti ega meeskonda. Väga kihvt ja tore algatus. Kuula, kuidas osaleda ja mis seal üldse toimub. Saates veel: - Tallinna...