Preview Mode Links will not work in preview mode

Autotund | Geenius Raadio

Aug 14, 2019

Paula Johanna Adamson ja Sulev Ladva sõitsid väga mõistlike sportautodega, mida tuntakse ka sportlike (või lausa kuumade) luukpäradena.

Renault Megane RS, Honda Type R ja Hyundai i30 Fastback N, mille hinnad on 28 000 kuni 38 000 eurot, aga kas neil on ka nii suur vahe?

Saates veel:

  • Kohe varsti tuleb uus Peugeot...


Aug 7, 2019

Autotunni testis on üks viimaste aastate kõige rohkem kõneainet pakkunud auto - Tesla Model 3. See pidi olema Tesla pääsetee august välja, aga tootmine on alanud väga raskelt.

Kas see auto on üldse oma hinda väärt? Mis on see X-faktor, mis inimesed Teslausku ajab? Proovime ise järgi.

Saates...


Jul 31, 2019

Peaminister vihjas, et elektriautode ostutoetus võiks tagasi tulla, 5000 eurot ühe auto kohta. Kas see päästab maailma või on tegemist lihtsalt linnukese kirja saamisega?

Ka proovisõidus on natuke elektrit - uus Honda CR-V Hybrid. Kas on mugav ja öko või on lihtsalt linnuke kirja saadud?

Saates...


Jul 24, 2019

Uues Autotunnis istume üle pika aja rooli. Turult on läinud Honda Accord ja Toyota Avensis ning minemas on ka Ford Mondeo.

Võtsime proovimiseks Renault Talismani ja üritame aru saada, miks ostjad on suurte sedaanide juurest ära läinud. Kas süüdi on auto või inimene?

Saates veel:

  • Tallinnasse tuleb jälle üks...


Jul 16, 2019

Autotund võtab ette Tallinna liikluse, Peatänava projekti ja püüab aru saada, mis sellega siis juhtus? Kõik oli nagu hästi, kui ühtäkki pandi projekt pausile ja võeti ette hoopis teised asjad. Kas Tallinna liiklus üldse on võimalik "ära lahendada"?

Saates veel:

  • Nobe elektriauto otsib taas...